Nr katalogowy: 139

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 139

Portret młodej kobiety, ok. 1910

olej, tektura; 44 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Styka
Cena oferowana 19 000 zł