Nr katalogowy: 1003

Albrecht ADAM (1786-1862)

Nr katalogowy: 1003

Dokszyce na Litwie, 1812

litografia, kolorowana akwarelą,
25 x 36 cm (wymiar kompozycji);
l. d. sygn. AAdam, poniżej drukowany napis