Nr katalogowy: 907

Nr katalogowy: 907

Stół do gry neorokokowy

konstrukcja - topola, mahoń; fornir - mahoń;
intarsje - jawor; 78 x 78,5 x 59,5 cm.
Francja (?), 1 poł. XX w.