Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Żyrandol 18-świecowy, zelektryfikowany, w tradycji rokokowej

brąz cyzelowany, złocony; wys. ca 110 cm,
szer. ramion ca 114 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, XIX/XX w.