Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Kandelabr 6-świecowy, z amorkiem

brąz, odlew cyzelowany, złocony i patynowany;
wys. 72 cm, szer. ramion 36 cm.
Francja, 3 - 4 ćw. XIX w.
Cena oferowana 9 000 zł