Nr katalogowy: 1114

J. MAH (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1114

Motyw wiejski nadwodny

olej, płótno naklejone na płytę;
30 x 60,8 cm;
sygn. l. d.: J. Mah
Cena oferowana 700 zł