Nr katalogowy: 1104

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 1104

Ważne sprawy, 1932

olej, sklejka; 19,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Stańko / 1932
Cena oferowana 850 zł