Nr katalogowy: 1101

J. ELIAS (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1101

Przed chatą, 1914

olej, płótno; 45,5 x 60,3 cm;
sygn. l. d.: J. Elias / 914. VIII/30.