Nr katalogowy: 146

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 146

Rybak z Le Pouldu, 1911

olej, płótno; 89 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Hayden,
Cena sprzedaży 250 000 zł