Nr katalogowy: 143

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 143

Le Littoral - Pejzaż z zachodniej Francji

olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: Hayden
Cena oferowana 19 000 zł