Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony - Michał MOROZ ? (XX w.)

Nr katalogowy: 136

Jarmark w Krzemieńcu, ok. 1931

olej, sklejka; 24 x 30 cm;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP we Lwowie