Nr katalogowy: 132

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 132

Pejzaż z południa Europy, 1928

olej, tektura; 45,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: aneri 1928;