Nr katalogowy: 128

Gustaw PILLATI (1874-1931)

Nr katalogowy: 128

Wiosna, ok. 1916

olej, tektura;
25,8 x 33,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: G. Pillati;