Nr katalogowy: 121

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 121

Jazda do miasta, ok. 1930

olej, płótno naklejone na tekturę;
34,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena sprzedaży 5 000 zł