Nr katalogowy: 116

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 116

Maki, 1899

gwasz, olej, tektura;
50 x 39 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Fr. Żmurko 1899
Cena sprzedaży 15 500 zł