Nr katalogowy: 15

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

Nr katalogowy: 15

Kościół św. Katarzyny w Krakowie

litografia, papier, 25 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: H. Lipiński.