Nr katalogowy: 4

Dore Gallery by Edmund OLLIER.

Nr katalogowy: 4

London [1890] - Cassell & Company Limited.

33 x 25 cm; oprawa: półskórek (z epoki),
grzbiet sześciopolowy, tłoczony i złocony