Nr katalogowy: 1835

Nr katalogowy: 1835

Żyrandol 6-świecowy, w manierze II Cesarstwa, zelektryfikowany

brąz złocony i patynowany; Europa Zachodnia,
4 ćw. XIX w. (zelektryfikowany w XX w.)