Nr katalogowy: 1805

Nr katalogowy: 1805

Ikona - Ukrzyżowanie

olej na płótnie naklejonym na deskę
z kowczegiem; 40,5 x 35 x 3,2 cm.
XX-wieczna kopia ikony z 2 poł. XVI w.
Cena oferowana 2 000 zł