Nr katalogowy: 1803

Nr katalogowy: 1803

Lustro ścienne, zwieńczone kartuszem

lustro, drewno rzeźbione, profilowane, złocone;
wys. 61 cm, szer. 46 cm, głęb. 6 cm.
Polska, XVIII w. (?).