Nr katalogowy: 870

Nr katalogowy: 870

Para kinkietów elektrycznych, trójramiennych

brąz złocony; wys. 23 cm, szer. 29 cm, głęb. 15,3 cm.
Europa Zachodnia, 1 tercja XX w.