Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Tkanina dekoracyjna, ścienna - Buczacz

technika żakardowa, jedwab, nić metalowa,
złocona; 142 x 51 cm; krajka 7,2 x 5 cm.
Buczacz, pracownia Artura Potockiego, lata 20.-30. XX w.
Cena sprzedaży 10 000 zł