Nr katalogowy: 215

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 215

Scena antyczna - płaskorzeźba (odlew)

gips patynowany, rama drewniana, złocona;
39,5 x 90 cm (wymiar kompozycji),
52 x 109 cm (wymiar całości);
Cena oferowana 1 400 zł