Nr katalogowy: 1112

Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 1112

Róże w wazonie, 1943

olej, płótno; 58 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: K. Dzieliński 1943