Nr katalogowy: 1108

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 1108

Wilno

olej, tektura; 43,5 x 34 cm;
sygn. i opisany. p. d.: WILNO I. PINKAS
Cena sprzedaży 6 300 zł