Nr katalogowy: 1103

Ewa MODRZEJEWSKA-NIEMIRSKA (ur. 1945)

Nr katalogowy: 1103

Portret Konstantego Mackiewicza, 1981

akwarela, papier; 61 x 49 cm;
sygn. p. d.: 1981 / E. Modrzejewska