Nr katalogowy: 169

Malarz nieokreślony (XVII w.)

Nr katalogowy: 169

Scena rodzajowa - Medyk odwiedzający chorą

olej, płótno dublowane; 43 x 37,5 cm;
na odwrocie nalepka kolekcjonerska?