Nr katalogowy: 156

Józef CHARYTON (1912-1975)

Nr katalogowy: 156

Aleja Księżnej Jabłonowskiej w Siemiatyczach - Pejzaż zimowy, 1971

olej, płyta; 103 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Charyton 1971;
Cena sprzedaży 9 000 zł