Nr katalogowy: 149

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 149

Wyjazd ze święconkami z kościoła, ok. 1940

olej, płótno; 45 x 70 cm;
sygn. p. d.: Cz Wasilewski
Cena sprzedaży 8 000 zł