Nr katalogowy: 147

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 147

Matka Boska Bolesna, 1909

olej, płótno; 55 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: W TETMAYER,
data l. g.: VI.IX.A.D.MCMIX.;