Nr katalogowy: 145

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

Nr katalogowy: 145

Fryne na święcie Posejdona w Eleusis

olej, płótno dublowane; 60,5 x 120,5 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki pinx
Cena oferowana 3 000 000 zł