Nr katalogowy: 142

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 142

Modlitwa Arabów, ok. 1925

olej, sklejka; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski senior