Nr katalogowy: 138

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 138

Motyw z małego miasteczka, ok. 1945-1950

olej, sklejka; 51,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;