Nr katalogowy: 129

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 129

Giewont o zachodzie słońca

olej, tektura; 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO