Nr katalogowy: 127

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 127

Polowanie par force, 1948

olej, tektura; 50,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1948
Cena sprzedaży 9 000 zł