Nr katalogowy: 859

Nr katalogowy: 859

Zegarek kieszonkowy, męski, z dewizką i kluczykiem + etui

srebro podwójnie złocone, emalia, szkło,
średnica 3,6 cm;
Szwajcaria, Neuchatel, po poł. XIX w.