Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Para kinkietów neoklasycystycznych, w duchu Ludwika XVI, 3-ramiennych, zelektryfikowanych

brąz złocony; wys. 46 cm, szer. 33 cm, głęb. 23,5 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.