Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Zegarek i barometr podróżny

mosiądz złocony, porcelana, szkło;
wys. 10,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 5 cm.
Anglia?, XIX/XX w.