Nr katalogowy: 738

Nr katalogowy: 738

Cukiernica

srebro wewnątrz złocone cechowane głową Minerwy;
waga 600 g,
Paryż, wytwórnia Emile Puiforcat, lata 20 XX w.
Cena sprzedaży 2 000 zł