Nr katalogowy: 614
Taca porcelanowa neobarokowa, z dekoracją kwiatową
porcelana, farby naszkliwne, złocenia błyszczące
i matowe; wys. 4 cm, 41 x 41 cm;
Miśnia, 1924 - 1934
kwadratowa, o zaokrąglonych narożach, z lekko uniesioną, złoconą krawędzią, modelowaną odcinkami pędów roślinnych i z muszlami narożach, z uchwytami modelowanymi w kołnierzu; w dwu rocaillowych kartuszach kołnierza gałązki kwiatowe, w lustrze bukiet z makiem, pierzastą peonią, tulipanem, prymulkami i powojami;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia błyszczące i matowe; wys. 4 cm, 41 x 41 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyż. miecze z kropką pomiędzy ostrzami i cyfra 31, wyciski: 297, 126;
Miśnia, 1924 - 1934
Popularny model z 2 ćw. XIX wieku występujący w zestawach-serwisach do kawy lub herbaty.
1 000 zł