Nr katalogowy: 168

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 168

Pejzaż

olej, karton; 20 x 26 cm;
sygn. l. d.: S. Domaradzki. Nordheim. 1945
(częściowo ukryte pod ramą)