Nr katalogowy: 161

Zygmunt KACZÓWKA (1915-1996)

Nr katalogowy: 161

Pejzaż górski z owcami i szałasem

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Kaczówka