Nr katalogowy: 148

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 148

Lady Makbet

olej, płótno; 50 x 65 cm;
na odwrocie napis: H. Berlewi
oraz kilka owalnych pieczątek
Cena oferowana 33 000 zł