Nr katalogowy: 142

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 142

Róże w wazonie, 1922

olej, płótno, 55 x 86 cm; sygn. p. d.: 1922
/ Terlikowski (trzonkiem pędzla w masie farby),
sygnatura powtórzona u góry z lewej: monogram W. T.
Cena oferowana 15 000 zł