Nr katalogowy: 140

Irena WEISS-ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 140

Martwa natura z kwiatami i owocami, ok. 1950

olej, tektura; 60 x 40 cm;
sygn. l. d.: Aneri