Nr katalogowy: 125

Tadeusz PRUSZKOWSKI (1888-1942)

Nr katalogowy: 125

Lektura, 1920

olej, płótno dublowane; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Pruszkowski R.P. 1920