Nr katalogowy: 121

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

Nr katalogowy: 121

Sosny mazowieckie, 1923

olej, płótno; 95 x 73 cm;
sygn. l. d.: K. Lasocki Lechanice 1923;