Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy: 301
Nic - Coś, 2014
litografia, płótno; 45 x 55 cm;
sygn. na odwrocie na krawędzi krosna: E/A -NIC-COŚ - WEINREB 2014;
w obrębie kompozycji wprowadzone litery tytułu pracy