Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Ikona - Matka Boska Kazańska, w okładzie

tempera na desce z kowczegiem; blacha mosiężna
kowana, bita puncynami; 32 x 26,5 x 3,8 cm.
Rosja, XVIII/XIX w.