Nr katalogowy: 814

Nr katalogowy: 814

Brosza z miniaturą - portretem królowej Polski Ludwiki Marii Gonzagi de Nevers

Polska, 2 poł. XVIII w.;
oprawa późniejsza, XVIII/XIX w.